Hrabárna lega - kamenná prodejna
Hrabárna lega - prodejna Blog Hrabárny lega Galerie Hrabárny lega Kontakty E-shop Hrabárny lega

KONČÍME S PLASTY
26. května 2021

Končíme s plasty. A teď nemyslíme lego. To zachraňujeme. Jak víte, tak Váš nákup jsme balili do igelitových sáčku. S tím je teď konec. Rozhodli jsme se pro papírovou lépe recyklovatelnou variantu. To znamená, že při nákupu zaplatíte drobný peníz za papírovou tašku nebo si přinesete nějakou svojí.

Děkujeme za pochopení.


KONEČNĚ POŘÁDNÁ ZÁSOBA DUPLA
21. ledna 2019

Tato zpráva je určená hlavně pro zákazníky, kteří nakupují Lego Duplo. Jak víte, lego Duplo jsme prodávali jen okrajově, naší předností je klasické lego. Ale to se teď mění. Vzhledem k tomu, že za poslední dobu je Duplo tolik žádané, obstarali jsme pravidelnou dávku, která bude naskladňována zhruba jednou měsíčně.

Dnešním dnem začínáme. Do mixu Dupla přibylo 20kg. Mimo to bylo naskladněno i spousta kolejí a figurek a zvířátek.


MODERNIZUJEME...
16. června 2018

Dnes byla vytvořena stránka kamenné prodejny (Praha Smíchov 990/35) i na Facebooku. Stránka byla vytvořena za účelem lepší dostupnosti informací z prodejny. Informace, které jsou psány zde na první stránku budou od této chvíle i na nové facebookové stránce prodejny.

Pokud tedy chcete dostávat upozornění na facebooku o zboží a novinkách z kamenné prodejny, stačí dát na stránce "to se mi líbí" a nastavit sledování.

Lego Hrabárna na Facebooku (kamenná prodejna)

Kamenná prodejna Hrabárny lega na Facebooku


NOVÉ ZBOŽÍ
16. března 2018

Zdravíme všechny stavitele, sběratele a ostatní, kteří se zajímají o stavebnice a kostky lego.

V první řadě bych rád poznamenal, že aktivita poslední dobou zde na blogu téměř žádná nebyla. Jde o to, že jsme sem psali o novinkách a novém zboží na e-shopu a prodejně a nyní tyto informace uvádíme na první stránku (úvodní strana) těchto webovek, jde hlavně o novinky z prodejny. Co se týče e-shopu, tak o novém zboží informujeme formou newsletteru, které posílame jednou za měsíc. Je pravděpodobné, že do budoucna bude interval posílání kratší a zprávu obdržíte vícekrát do měsíce. Nejlepší cesta je sledovat produkty na e-shopu. Zde na blogu se pak objeví výjmečné zprávy a akce, které pro Vás připravíme a nebo nějaké zajímavosti.

Něco málo o novém zboží:

Kemanná prodejna:
- do mixu klasického lega bylo nasypáno +/- 20kg kostek
- doplněny Duplo stavební kostky
- doplněny figury z klasického lega
- naskladněny nové i použité sety klasického lega a Dupla

E-shop:
- byly doplněny stavební kostky všech možných barev, převážně bricky 1x2.
- v tomto měsíci probíhá naskladňování lega Technic
(písty, ozubená kola, pneu technika a další)

Děkujeme za pozornost

Hrabárna lega


VĚRNOSTNÍ PROGRAM
květen 2017

Připravili jsme pro Vás věrnostní program registrovaných zákazníků. Objednávky se Vám budou během roku sčítat. Po dosažení záchytných bodů, budete mít na každou další objednávku tu danou slevu. Po překročení hranice 600 Kč je sleva 5% na všechny následující objednávky, po dosažení hranice 2000 Kč je sleva 10% a nad utracené 3000 Kč je sleva 15%.

Tento program platí jen u objednávek na e-shopu Hrabárny lega (sleva se netýká produktů v sekci SETY- NOVÉ). Na kamenné prodejny se sleva nevztahuje.


AKTUALIZACE STRÁNEK, NOVÉ ZBOŽÍ
květen 2017

Pro lepší informovanost o novém zboží a novinkách přibyl na úvodní stránce prodejny výpis, kde bude stručně vypsáno, které produkty se na prodejně objevily. Pokud se chcete blíže informovat o daném zboží, zavolejte na číslo 606 929 335 přímo na prodejnu. Nebo se můžete osobně zastavit a zboží prohlédnout.

Jak už bylo zaznamenáno ve výpisu novinek, na prodejnu přibylo spousta nových i použitých setů. Celou nabídku můžete prohlédnout i na e-shopu Hrabárny lega.

Použité i nové lego sety


Nové sety, desky, figurky a různé dílky...
listopad 2016

Blíží se Vánoce a my pro Vás naskladňujeme spoustu zboží, co jen se do prodejny vejde :).

V první řadě zmíníme základní desky. Bylo naskladněno mnoho různých použitých základních stavebních desek, silnic a krajinek. Určitě Vás zaujmou základní desky 48x48, které dobře poslouží jako základ i pro větší stavby.

Pro stavitele měst máme dobrou zprávu. Do sortimentu prodejny bylo zařazeno spousta druhů silnic a křižovatek (staré světle šedé kousky, i mladší tmavě modrošedé).

Použité i nové základní stvabní desky, silnice a křižovatky lego

Za zmíňku stojí i jednotlivé použité sety, kde chybí maximálně krabice nebo plánky (plánky lze dohledat na internetu, které koupíte za skvělé ceny. Vyzdvihnout můžeme například set 7744 policejní stanice z roku 2008 či letadlo s letištěm set 3182 z roku 2010. Pro pamětníky tu máme set 3674 z roku 1987 Fabuland.

Kromě použitých setů u nás najdete i sety nové. Kompletní nabídku můžete prohlédnout přímo na e-shopu Hrabárny lega.

Lego mix je stále nejprodávanějším produktem u nás na prodejně. Proto se staráme, aby kostky byly stále nasypány až po okraj našeho pětimetrového stolu.

Lego mix na prodejně Hrabárny


Nové sety
květen 2016

Na kamennou prodejnu a na e-shop Hrabárny lega přibylo spousta nových exkluzivních setů. Jedná se především o městské stavby jako je radnice, restaurace, obchody atd. Pro milovníky vlaků přibyly dvě vlakové soupravy poháněné elektrikou.

Nabídku můžete prohlédnout i na e-shopu: Hrabárna lega - nové sety
Popřípadě osobně na kaménné prodejně v Praze.

Nové sety lego


Lego DUPLO
duben 2016

Dnes bylo naskladněno do mixu spoustu různých kostek Lega DUPLO. Nejrůznější typy autíček, lodí, domů, stavebních kostek a plno dalších různých kostiček na doplnění setů.

Chybějí Vám figurky do Dupla? Naskladnili jsme pro Vás velké množství figurek nejrůznějších profesí.

Duplo mix Duplo mix Duplo mix

Mimo jiné byly také doplněny figury z klasického lega. Převážně Lego City. Dále díly do mixu Bioniclu a hradové části z Lega Castle.


Změna otevírací doby
březen 2016

Od měsíce března pro Vás prodlužujeme otevírací dobu prodejny na Smíchově. Nyní nás můžete navštívit i každý pátek od 9:00 do 16:30.

Mimo jiná na Vás čeká i nové zboží, jako jsou různé sety, žádané plastové koleje (rovinky, zatáčky i výhybky) a spoustu nových kostek na váhu.

Těšíme se na Vaši návštěvu :)


Aktuálně z Hrabárny...
leden 2016

Bionicle

Zdravíme příznivce stavebnice lego. Touto cestou bychom Vás chtěli informovat o novinkách na kamenné prodejně (Praha Smíchov).

Lego koleje

Co se týče figurek, tak nám přibyly na prodejnu rytíři různých frakcí, domorodci, Ninja go a Vesmír. K nim patřičné itemy, nějaká zvířata a pár dalších zajímavých kousků a dílů z různých setů. Nemůžeme opomenout plastové koleje, o které jevíte tak velký zájem. Byla rozšířena i nabídka lega na váhu, hlavně creatoru, který se pořád točí a při každé návštěvě narazíte na jiné kostky a díly. Doplněn byl i technic pro náročnější stavaře a v poslední řadě Bionicle, drsní roboti pro opravdové hochy.

Robin Na interiéru prodejny se stále pracuje. Zde je malá ukázka nástěnné malby, která je prozatím ve vývinu. Po dokončení určitě mrkněte do galerky anebo se zastavte osobně a rovnou si zaplavte v moři kostek :)

Poslední zpráva se týká naskladnění koření v sekci Čupr koření. Nabídka byla rozšířena o různé druhy bylinek, koření na všechny možné a nemožné způsoby grilování a běžné vaření.Nové zboží
prosinec 2015

Hrabárna lega prodejna Praha Buďte zdrávi fanoušci lega. Touto zprávou bychom Vás chtěli informovat o naskladnění nového zboží.

Díky velkému zájmu o klasické lego (creator), jsme naplnili stoly po okraj, doplnili figurky, zvířátka a desky.

Myslíme i na ty nejmenší. S novou várkou creatoru, jsme doplnili i Duplo. Klasické stavební kostky různých rozměrů a mix všeho ostatního. Dále spoustu nových figurek a zvířátek.

Sbírka se nám rozrostla i o nové příslušenství k figurkám, jako jsou zbraně, nářadí, lyže, dýchací přístroje, prapory apod.

Zamakali jsme i na interiéru prodejny. Pár fotek naleznete v galerce. Tím to ale nekončí. Můžete se těšit na další změny.


Nově otevřeno
2015

Lego StarwarsDíky velkému zájmu o použité lego, které ve velkém nakupujete na našem e-shopu a necháváte si jej posílat do města pražského, jsme pro Vás otevřeli novou prodejnu. Prodejnu, kde snadno zapomenete na své všední starosti a vrátíte se do svých dětských let, kde jste si pohrávali s barevnými kostkami a stavěli veledíla.

Obchod se nachází 500m západním směrem po plzeňské ulici od stanice metra Anděl (plzeňská 35 Praha 5 Smíchov).

Lego Creator (na váhu)Prim hraje lego creator, které prodáváme hlavně na váhu. Figury, zvířata, desky, různé sety a doplňky mají svojí jednotlivou cenu. Stejně tak je to s Duplem. Na váhu se prodávají stavební kostky a mix ostatních různorodých kostek. Figurky a zvířata také zvlášť jako v případě creatoru. Dále prodáváme lego Bionicle a Technic (pouze na váhu). Neváhejte a přijďte se prohrabat legem, doplnit chybějící kostičky nebo rozšířit svoji sbírku.

Obchod je propojen s e-shopem hrabarnalega.cz, veškeré objednávky na e-shopu si můžete poslat k osobnímu převzetí přímo na prodejnu.

Lego sety Další službou je půjčování a výkup lega.

Chcete-li se zbavit nějakého starého lega a je Vám líto jej vyhodit, přijďte k nám a my od Vás lego rádi vykoupíme.

Veškeré informace o půjčování a výkupu lega, dostanete na prodejně.


OTEVÍRACÍ DOBA:

Po: 10:00 - 17:30
Út: 8:30 - 16:00
St: 10:00 - 17:30
Čt: 8:30 - 16:00
Pá: 8:30 - 16:00

ADRESA:

Plzeňská 35
Praha 5 Smíchov
150 00


Hrabárna lega
(kamenná prodejna Praha Smíchov)
Facebook

Lego Hrabárna na Facebooku (kamenná prodejna)


Hrabárna lega
(e-shop)
Facebook

Lego Hrabárna na Facebooku


Partner:

Zásilkovna na Hrabárně

Na prodejně lze podávat nebo vyzvedávat balíky ze Zásilkovny

powered by Wojtech 2o15